Ercan SEZER 1976 yılında İstanbul Yenikapı sahilde 50 m2’lik küçük bir dükkânda Ercan Egzoz olarak hizmet vermeye başlamıştır.

1985 yılında Ercan Egzoz Topkapı’da 100 m2’lik bir dükkâna taşınarak servise burada devam eden Ercan Bey 2009’da oğlu Selçuk Sezer’e firmayı devretmiş ve gelişmekte olan Esenyurt İlçesinde Fatih Sanayi Sitesinde Taha Egzoz’u kurmuştur.

2017 yılında işi büyütmek isteyen Selçuk Sezer, ayrı ayrı yerlerde hizmet veren işinde usta kişiler ile ortaklık kurup egzozun yanında Elektronik, Beyin, Pompa, Enjektör hizmetlerini de tek bir yerden vermek için Fatih Sanayi Sitesinde 800 m2’lik büyük bir servis daha açıp servis hizmetlerini burada vermektedir.

%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
+
GÜNLÜK ARAÇ İŞLEMİ
%
OLUMLU SONUÇ
+
MUTLU MÜŞTERİ
  • Türkiye genelinde iş potansiyeli düşen tüm Egzoz alanında ulunan meslektaşlarımıza yeni bir kapı açıp, DPF & EGR yazılımları ile ilgili eğitimler verip vizyonlarını genişleterek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

    VİZYONUMUZ
  • Taha Egzoz Grup olarak otomotiv servisi sektöründe teknolojiye yaptığımız yatırımlar ile kesin çözümler üretip ismimizi duyurmak ve Türkiye geneline bayilikler vermektir.

    MİZYONUMUZ

NELER YAPIYORUZ?

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için teknolojiyi yakından takip ediyor, gelişen alt yapımız ile sorunlarınıza çözüm ortağı oluyoruz.

EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ

Yetkili Egzoz Emisyon Ölçüm Merkezi olarak hizmet veriyor, Muayene öncesi tüm testlerinizi yapıyor, muayene geçişinizi sorunsuz hale getiriyoruz.

AİRBAG BEYİN

Airbag, kaza anında hava yastıklarının açılıp sürücünün ve yolcuların kazadan en az hasarla kurtulmasını sağlayan araçtır. Airbag sistemi sensörlerde ve modülde gerçekleşen hasarları gidermekteyiz.

CHİP TUNİNG

Aracınızın motor yönetim sistemine yapılacak olan, enjeksiyon, ateşleme gibi parametlerin değiştirileceği özel bir programlamayı içermektedir. Bütün parametreler aracınıza özel hazırlanır ve bu aşamada bütün ayarlar üretici standartlarına uygun ve güvenli bir seviyededir

DİZEL PARTİKÜL FİLTRESİ ÇÖZÜMLERİ

Dizel Partikül Filtresi (DPF); dizel araçlardaki egzoz sistemlerinde yer alan ve çevreye yayılan zararlı gazların ayrıştırılması amacıyla kullanılan bir sistemdir.
DPF sistem temizliği, değişim veya revizyonunu yaparak sorununuza çözüm sağlıyoruz.

EGR ÇÖZÜMLERİ

EGR sistemi araçlarda yanmış olan gazların tekrar emme manifolduna göndererek silindirin içerisine girmesini sağlayan sistemdir. Taze olan karışım içerisine az bir miktar egzoz gazı karıştırılarak yanma ısısı bir miktar aşağılara çekilmektedir.

EGZOZ ÇÖZÜMLERİ

Alanında uzman çalışanlarımız ile aracınızın performansını artırmak için titizlikle çalışan ekibimiz, kısa sürede egzoz sorunlarınıza ve arızalarınıza çözüm buluyoruz. Sizde firmamızı tercih ettiğinizde aracınızda ki bu sorunun önüne geçebilirsiniz

ENJEKTÖR & POMPA

Pompa günümüzde dizel araçların tercih edilmesinde tasarruf, sürüş keyfi ve çevreye duyarlılık gibi üç önemli faktör rol oynamaktadır. Benzinli araçlarda ise bu rolü Enjektör almaktadır. Aracın bu özelliklerini kullanım ömrü boyunca koruyabilmesi için standartlara uygun ve kaliteli dizel yakıt kullanımı şarttır. Pompa veya Enjektör konusunda destek almak için bize ulaşın.

MOTOR BEYİN

Araçlarda motor beyin aracın kontrolü açısından son derece önemli olan son derece hayati önem taşıyan bir donanımdır. Aracın çalışma şartlarını sürekli olarak kontrol eden ve tüm çalışma parametlerini kontrol eden motor beyni en önemli donanım olmasının yanında en hayati donanım olarak da önem verilmesi gereken bir alandır.

GENEL ARIZA TESPİTİ

Hemen hemen herkesin binek, ağır vasıta, ticari araçları mevcuttur. Bu araçlar zamanla çeşitli sorunlar meydana getirir. Değişme zamanı gelen parçaların mutlaka servise getirilerek değişmesi gereken parçaların yenilenmesi gerekir.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİNWHATSAPP DESTEK HATTI

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2021 | Taha Egzoz Grup | Desing: Üni Fm & Bayburt Haber